HAKKIMIZDA

2005 yılında İstanbul’da kurulmuş olan ITC MUHENDISLİK TAAHHÜT ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  girişimci ruhu ile farklı iş alanlarında faaliyet göstermekte olup ana faaliyet alanları bina mekanik tesisatı (HVAC), sac işleme ve boyama teknolojileri, boya ve kaplama tesisleri ile toz ve duman emiş sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulamalarıdır.

Teknoloji ve donanım yönünden sürekli kendini geliştirerek iş hacmini ve kalitesini artırmayı hedefleyen şirketimizin misyonu sürekli ve hızlı gelişen teknoloji destekli mühendislik hizmeti ile, müşterilerin beklentilerini en güvenilir ve en kaliteli ürünlerle yerine getirmektir.

Sektöründe yeni projeler üreten ve bunları gerçeğe dönüştüren ITC Mühendislik “doğru zamanda, doğru yerde kaliteli ürünlerle hizmet” ilkesini edinmiştir.

İLKELERİMİZ

  • Mühendislik etiği ve teknik çözümlerden taviz vermeden taahhüt ettiği işi en iyi şekilde tamamlamak.
  •  İlk günden itibaren tekniği, globalleşmenin,  iletimin, soysal gelişimin ve ekonomik koşulların getirdiği değişime paralel olarak kendini sürekli yenilemek.
  • Bireyselliği değil ekip çalışmasını benimseyerek, en iyi hizmeti sunmak.
  • Kadromuz içinde yer alan elemanlarımız arasında, işveren ve işçi ilişkilerinde açıklık ve dürüstlükle mükemmele daha çok yaklaşmak.

Bu temel ilkeler doğrultusunda bu güne kadar taahhüdümüz altında tamamlanan işler, genç şirketimizin en güçlü referanslarıdır.